Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Lodówka części zamienne i akcesoria

Alle onderhoudsproducten en onderdelen voor uw koelkast bestelt u natuurlijk bij Onderdelenwinkel.nl

Wszystko do Twojej lodówki

Lodówka przestała mrozić? Na Fiyo.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do twojej lodówki. W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment do lodówek wszystkich producentów takich jak: Bosch, Miele, Electrolux oraz Whirlpool. Sprzedajemy m.in. drzwi do zamrażarki, półki do lodówki, szuflady, uszczelki i akcesoria.

Jaką lodówkę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na lodówce. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od termostatu po filtr do wody

Jeżeli szukasz części zamiennych, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz każdą część do największych i najpopularniejszych marek. Posiadamy również w sprzedaży akcesoria do lodówki.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej