Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Laubzega części i akcesoria

Piła włosowa - włośnica

Tak, to właśnie taka nazwa jest bardziej popularna na określenie laubzegi. Używana do skomplikowanych i drobnych cięć, które wymagają wąskiego brzeszczotu z drobnymi ząbkami. Dodatkowo dzięki temu, iż obraca się wokół własnej osi, umożliwia precyzyjną pracę w zajęciach modelarskich, wycinaniach wąskich otworów, szczelin itp. Laubzega umożliwi Ci nadanie kształtu Twojej pracy, a prawidłowo dobrana, naostrzona część tnąca bez trudu przetnie drewno, plastik, a nawet metal. Pamiętaj o właściwym doborze brzeszczotu do zrealizowania konkretnych działań.

Jaki model laubzegi posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do laubzegi. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Utrzymaj swoją laubzegę w dobrym stanie

Praca włośnicą wymaga precyzji i działania każdej części w najmniejszym detalu. Chyba nie ma nic gorszego, jak zabranie się do pracy w przypadku, kiedy maszyna nie jest na to gotowa. Jeżeli zauważyłeś, że Twój brzeszczot nie tnie tak, jak powinien, chciałbyś wymienić przełącznik lub zdecydowałeś się na cięcie innego typu materiału, to znajdź właściwy produkt w naszym sklepie. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Z asortymentu wybierzesz wiele akcesoriów i części do elektronarzędzi, a w tym także do laubzegi. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej