Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Lamelownica - frezarka części i akcesoria

lub wybierz kategorię
Wszystkie marki (od a do z)

Urządzenie do połączeń. Lamelownica - frezarka w Twoim warsztacie

Urządzenie jakim jest lamelownica, to narzędzie głównie dla fachowców z branży meblarskiej i hobbystów w tej specjalizacji. Nazwa lamelownica jest nazwą potoczną, która wzięła się od nazwy połączeń elementów drewnianych, zwanych lamelkami. Ten rodzaj frezarki przeznaczony jest wyłącznie do pracy z drewnem i umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych wgłębień, służących głównie w celu łączenia różnych elementów drewnianych. Podobnie jak inne elektronarzędzia, lamelownica - frezarka jest narażona na zużycie akumulatora czy urwanie uchwytów. Części znajdziesz w naszym sklepie.

Jaką lamelownicę - frezarkę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do frezarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Frezy, szczotki węglowe, przełączniki, akumulatory i inne części zamienne do lamelownicy - frezarki

To normalne, że podczas pracy różne części mogą ulec awarii lub zużyciu. Pamiętaj, że w większości przypadkach, drobnych napraw i wymian, możesz dokonać sam. Zamienne frezy, ostrza, uchwyty i prowadnice to tylko część asortymentu, który posiadamy. W naszym sklepie Fiyo zamówisz wiele produktów. Zarówno oryginalne jak i zamienne części przywrócą funkcjonalność i komfort użytkowania Twoich elektronarzędzi. Posiadamy także elementy do różnego typu wiertarek wkrętarek i innych urządzeń, które znajdziesz w swoim warsztacie. Pamiętaj, że Ty sam możesz zadbać o swoje narzędzia i przedłużyć ich żywotność.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej