Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Części do kosy spalinowej i akcesoria

Wybierz markę kosy spalinowej

Części do kosy spalinowej i akcesoria

Kosa spalinowa to perfekcyjne rozwiązanie, gdy musimy wykosić duże i nierówne obszary. Zwykle są wyposażone w dwusuwowe i czterosuwowe silniki, przy wyborze kosy warto kierować się też mocą kosy. Jeżeli kupujemy nowe urządzenie, warto przetestować również uchwyt i przydatność dołączanych akcesoriów. Kosa potrafi być dla nas prawdziwym wybawieniem, jednak należy o nią dbać i regularnie dostosowywać lub zmieniać żyłki do podkaszarki.

Kosa spalinowa: bezpieczeństwo

Kosa spalinowa jest przydatna i efektywna przy skracaniu opornych chwastów, jednak z jej mocą przychodzi również niebezpieczeństwo przecięcia ciała linką. Ten niepozorny element, wprawiony w ruch przez silnik, z łatwością przecina ludzką skórę a nawet może uciąć palec. Warto zaopatrzyć się więc w akcesoria bezpieczeństwa takie jak: szelki do kosy, rękawice odporne na przecięcia czy też okulary i nauszniki ochronne.

Jaki model kosy spalinowej posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku urządzenia. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej