Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Kompresor części i akcesoria

Kompresor jest typem sprężarki

Jeżeli myślałeś, że kompresor i sprężarka to pojęcia zamienne, to byłeś w błędzie. Kompresor jest jedną z odmian sprężąrki. Sprężarka to maszyna elektryczna, której celem jest podwyższenie ciśnienia gazu lub wymuszenie jego przepływu. Z tego względu sprężarką jest wentylator, dmuchawa oraz właśnie kompresor. Na naszej stronie znajdziesz wiele części do elektronarzędzi, a w tym także do kompresorów. Wśród asortymentu części zamiennych znajdują się zawory, pistolety do przedmuchiwania i inne. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Jaki model kompresora posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do kompresora. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Kompresor olejowy i bezolejowy

Zasada działania tych kompresorów jest identyczna. Jedyna różnica między nimi to materiał, z którego wytworzony jest tłok. Tłok w kompresorze olejowym musi być smarowany, ze względu na tarcie wytwarzane przy jego obrocie. Specyfika kompresora olejowego sprawia, że jest on znacznie cięższy, emituje do środowiska szkodliwe substancje, ale za to jest bardziej wydajny i mniej wadliwy niż kompresor olejowy.
Kompresory bezolejowe mają zastosowanie w medycynie, przemyśle farmaceutycznym lub chemicznym, a także w mniejszych pracach domowych. Kompresor olejowy natomiast jest jednym z podstawowych urządzeń w garażach i warsztatach motoryzacyjnych, gdzie moc i trwałość działania są zdecydowanie ważniejsze .

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej