Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Karcher części

Kärcher czesci zamienne i akcesoria online

Kärcher myjka ciśnieniowa

Kärcher jest światowej sławy producentem profesjonalnych myjek ciśnieniowych przeznaczonych do użytku domowego. Te bardzo silne i wytrzymałe urządzenia są obecnie szeroko stosowane do mycia pojazdów, czyszczenia chodników, mają też wiele innych zastosowań w gospodarstwie domowym. Wartość dodana myjki ciśnieniowej Kärcher w ogrodzie i w pracach przydomowych jest nie do przecenienia. Te, z reguły niezawodne, urządzenia są zazwyczaj mocno eksploatowane i może się zdarzyć, że będą potrzebować nowej części zamiennej. Na szczęście myjki ciśnieniowe Kärcher dają się w prosty sposób naprawić, a my posiadamy szeroki wybór części zamiennych do Kärcher'a w naszym asortymencie.

Kärcher odkurzacz

Nieco mniej znany na rynku jest odkurzacz Kärcher, ale z całą pewnością pod względem jakości i solidności wykonania nie ustępuje on myjkom ciśnieniowym tej samej marki. Odkurzacze Kärcher to mocne i niezawodne urządzenia dzięki którym łatwo zaprowadzimy porządek w każdym gospodarstwie domowym. Jeżeli potrzebujesz worka do Kärchera, uchwytu pistoletowego czy rury do tego super odkurzacza to dobrze trafiłeś. Mamy wszystkie potrzebne części do odkurzaczy Kärcher w naszej ofercie katalogowej. Za pomocą kilku prostych kliknięć możesz złożyć zamówienie i wybrana część do Twojego odkurzacza jest szybko i sprawnie dostarczana na podany adres. I jeszcze przez wiele lat możesz się cieszyć z użytkowania swojego Kärchera!

Kärcher czyszczenie i konserwacja

Kärcher oferuje szeroki asortyment sprzętu do czyszczenia i konserwacji domu, jego obejścia i ogrodu. Na fiyo.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych do różnych modeli pomp głębinowych, środki do pielęgnacji podłóg, części do różnych modeli urządzeń czyszczących Kärchera, czy do ich innowacyjnych myjek okiennych. Oferujemy również wiele akcesoriów, które pomogą Ci uzyskać więcej korzyści z użytkowania urządzeń Kärchera. Szukasz żelazka, które można podłączyć do odkurzacza parowego? A może potrzebujesz akcesoriów do pielęgnacji tarasu dzięki myjce ciśnieniowej? Te i wiele innych artykułów można znaleźć w naszym bogatym asortymencie części zamiennych i akcesoriów Kärcher. Jeżeli chcesz, by Twoje urządzenie trzymało się dłużej w dobrej kondycji, powinieneś się zaopatrzyć w środki do konserwacji urządzeń Kärcher. Są one bardzo przydatne do właściwego ich utrzymania w czystości oraz dobrym stanie technicznym.

Jakie urządzenie Kärcher posiadam?

Aby zamówić właściwą część zamienną do sprzętu Kärcher, potrzebny jest numer modelu urządzenia.Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej