Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Karcher części

części do karcher

Myjka Kärcher części

Kärcher jest światowej sławy producentem profesjonalnych myjek ciśnieniowych przeznaczonych do użytku domowego. Te bardzo silne i wytrzymałe urządzenia są obecnie szeroko stosowane do mycia pojazdów, czyszczenia chodników, tarasów, a także mają też wiele innych zastosowań w gospodarstwie domowym. Wartość dodana myjki ciśnieniowej Kärcher w ogrodzie i w pracach przydomowych jest nie do przecenienia. Te, z reguły niezawodne, urządzenia są zazwyczaj mocno eksploatowane i może się zdarzyć, że będą potrzebować nowej części zamiennej. Na szczęście myjki ciśnieniowe Kärcher dają się w prosty sposób naprawić, a my posiadamy szeroki wybór części zamiennych do Kärcher'a w naszym asortymencie. W naszym sklepie online znajdziesz również szereg akcesoriów, które usprawnią pracę Twojej myjki. Do najczęściej kupowanych produktów tej kategorii należą:

Kärcher odkurzacz części zamienne

Nieco mniej znany na rynku jest odkurzacz Kärcher, ale z całą pewnością pod względem jakości i solidności wykonania nie ustępuje on myjkom ciśnieniowym tej samej marki. Odkurzacze Kärcher to mocne i niezawodne urządzenia dzięki którym łatwo zaprowadzimy porządek w każdym gospodarstwie domowym. Jeżeli potrzebujesz worka do Kärchera, uchwytu pistoletowego czy rury do tego odkurzacza to dobrze trafiłeś. Mamy wszystkie potrzebne części do odkurzaczy Kärcher w naszej ofercie katalogowej. Za pomocą kilku prostych kliknięć możesz złożyć zamówienie i wybrana część do Twojego odkurzacza szybko i sprawnie zostanie dostarczona na podany adres. Wymiana części na oryginalne pozwoli przedłużyć żywotność na lata!

Kärcher do okien części zamienne

Jednym z popularnych urządzeń tego producenta są specjalne myjki do okien. Pozwalają one bez trudu i szybko umyć nawet bardzo duże powierzchnie okien i szkła. Awarie tego sprzętu zdarzają się rzadko, jednak sprzęt raz za czas wymaga "odświeżenia". W tym celu sprawdź nasze produkty, dokonaj zakupu ścierek z mikrofibry, listwy zbierającej, zbiorników wody i środków do czyszczenia.

Czyszczenie i konserwacja

Niemiecki producent oferuje szeroki asortyment sprzętu do czyszczenia i konserwacji domu, jego obejścia i ogrodu. Na fiyo.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych do różnych modeli pomp głębinowych, środki do pielęgnacji podłóg, części do różnych modeli urządzeń czyszczących Kärchera, czy do ich innowacyjnych myjek okiennych. Oferujemy również wiele akcesoriów, które pomogą Ci uzyskać więcej korzyści z użytkowania urządzeń Kärchera. Szukasz żelazka, które można podłączyć do odkurzacza parowego? A może potrzebujesz akcesoriów do pielęgnacji tarasu dzięki myjce ciśnieniowej? Te i wiele innych artykułów można znaleźć w naszym bogatym asortymencie części zamiennych i akcesoriów. Jeżeli chcesz, by Twoje urządzenie trzymało się dłużej w dobrej kondycji, powinieneś się zaopatrzyć w środki do konserwacji urządzeń Kärcher. Są one bardzo przydatne do właściwego ich utrzymania w czystości oraz dobrym stanie technicznym.

Jakie urządzenie Kärcher posiadam?

Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić swój numer modelu swojego urządzenia. Znajduje się on na tabliczce znamionowej przymocowanej do urządzenia lub w instrukcji obsługi. Jeżeli masz problem ze znalezieniem numeru modelu swojego urządzenia, to pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej