Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Indesit części

Indesit częsci i akcesoria

Marka Indesit

Marka Indesit została założona przez Aristide Merloniego w 1930 roku. Filozofia Indesit zakłada, że życie powinno się poświęcać na dążenie do osiągania nadzwyczajnych celów. Innowacyjne urządzenia marki Indesit, dzięki wielu nowatorskim rozwiązaniom technologicznym pozwalają na wykonywanie codziennych obowiązków domowych w szybki i wydajny sposób.

Indesit lodówka

Szeroka gama lodówek marki Indesit gwarantuje optymalne warunki przechowywania żywności, a szeroki wybór programów i funkcji pozwala korzystać z urządzenia według własnych potrzeb. Na fiyo.pl oferujemy każdą część do lodówki Indesit.

Indesit kuchenka

Kuchenki marki Indesit to nowoczesne rozwiązania, dzięki którym przygotowane potrawy są zawsze idealnie przyrządzone. Cechuje je zróżnicowana estetyka i zastosowanie szeregu zaawansowanych funkcji. Jeżeli szukasz części do kuchenki Indesit, dobrze trafiłeś! Posiadamy w swojej ofercie części zamienne takie jak pokrywy palnika, ruszt do kuchenki, termopara i wiele innych.

Indesit zmywarka

Szeroki wybór modeli to gwarancja idealnie czystych naczyń w krótkim czasie i troska o środowisko naturalne. Uzyskano to dzięki odpowiedniemu doborowi parametrów zmywania, unowocześnionemu systemowi hydraulicznemu i zastosowaniu nowego trzypoziomowego systemu filtrującego wodę. Oferujemy szeroki wachlarz części do zmywarek Indesit.

Jakie urządzenie Indesit posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do Twojego urządzenia Indesit potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej