Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Husqvarna części

Husqvarna części

Husqvarna jest największym światowym producentem wysokiej klasy urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok. Początki marki Husqvarna sięgają 1620 roku kiedy dekretem króla Szwecji otwarto Fabrykę Broni w Jönköping. W pierwszych latach istnienia, fabryka produkowała około 1500 luf do muszkietów rocznie. W 1757 roku firma została przekazana prywatnemu właścicielowi, a nazwa została zmieniona na Fabryka Broni Husqvarna. W 1872 roku kontrakt na produkcję broni dobiegł końca i firma zaczęła szukać nowych gałęzi rozwoju. Husqvarna zajmowała się produkcją maszyn do szycia, broni myśliwskiej, piecyków opalanych drewnem, maszynek do mięsa, maszyn do pisania, rowerów, motocyklów, piecyków gazowych. W 1918 zaczęto produkcję ręcznych kosiarek do trawy. W latach 1921-1949 Husqvarna zajmowała się także produkcją urządzeń gospodarstwa domowego. Natomiast w 1947 do użytku komercyjnego trafiła pierwsza kosiarka Husqvarna z napędem. W tym samym roku wprowadzono na rynek pierwszą pilarkę spalinową. Firma Husqvarna jako pierwsza wprowadziła pilarkę z systemem antywibracyjnym oraz automatycznym hamulcem łańcucha.

Jaki sprzęt Husqvarna posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia Husqvarna potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej