Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Gwoździarka części i akcesoria

Pistolet do gwoździ

Inaczej gwoździarka, to narzędzie którym możemy wbijać gwoździe do różnych powierzchni. W urządzeniu kumuluje się sprężone powietrze, które wystrzeliwuje gwoździe z dużą siłą. Nowoczesne gwoździarki posiadają zabezpieczenia, które nie pozwolą wystrzelić gwoździa bez styku z powierzchnią, jednak warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i nigdy nie stosować urządzenia w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
Gwoździarka posiada specjalny magazynek na gwoździe, który mieści nawet do kilkuset gwoździ i po każdym naciśnięciu spustu automatycznie ładuje kolejny. Dzięki gwoździarkom wbijanie gwoździ stało się dużo prostsze i mniej czasochłonne. Co więcej, wbijanie gwoździ przy pomocy urządzenia pozwala na większą precyzje. Dzisiejsze gwoździarki mogą wbijać gwoździe pod kątem, a także wymierzyć głębokość i odległość wbijania. Pistolety na gwoździe różnią się wielkością, ciężarem i przeznaczeniem. Zaczynając od tradycyjnych amatorskich gwoździarek do domowych zapotrzebowań jak składanie mebli, a kończąc na gwoździarkach specjalistycznych i profesjonalnych, jak na przykład gwoździarki dachowe.

Jaką gwoździarkę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do gwoździarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Naboje do gwoździarki

Na Naszej stronie znajdziesz wiele części i akcesorii do elektronarzędzi. Między innymi naboje i akumulatory do gwoździarki. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej