Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Grill części

Wybierz markę grilla

lub wybierz kategorię

Wszystko do Twojego grilla

Grillowanie nie musi odbywać się wyłącznie na świeżym powietrzu w okresie letnim. Na rynek wprowadzono wiele elektrycznych odpowiedników tradycyjnego grilla. Być może nie dają identycznego smaku potraw jak tradycyjne rozwiązania, jednak pozwalają na grillowanie 365 dni w roku, także w zaciszu domowym. Wyróżniamy cztery podstawowe rodzaje grilla elektrycznego. Grill tradycyjny z rusztem - zbudowany jest z grzałki nad którą znajduje się metalowy ruszt. Zwykle oferuje dużą powierzchnię, dzięki czemu można przygotować kilka potraw jednocześnie. Grill tradycyjny z płytą - zamiast rusztu wyposażony jest w teflonową płytę, a tłuszcz skrapla się do specjalnych rynienek lub do podstawionego naczynia. Konstrukcja ta pozwala na grillowanie kilku potraw jednocześnie oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości. Grill raclette - jest to urządzenie wielofunkcyjne w kształcie koła. U góry znajduje się grill w formie okrągłej płyty, na której można przyrządzać potrawy. Natomiast pod płytą znajdują się minipatelnie, które służą do roztopienia sera czy smażenia jajek sadzonych. Tłuszcz natomiast nie jest nigdzie odprowadzany, a gromadzi się w specjalnych rynienkach. Jeżeli szukasz części do grilla, dobrze trafiłeś!

Jaki model grilla posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z tyłu grilla. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od tacek po ruszt do Twojego grilla

Jeżeli szukasz części zamiennych do grilla, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej