Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Części do urządzeń gospodarstwa domowego

Wszystkie marki urządzeń (od A do Z)

Części do pralki, suszarki, myjki do okien!

Przez wieki, sposób w jaki sprzątamy swoje domy uległ zmianie. Już nie musimy sprzątać podłogi za pomocą miotły, ani prać ubrań przy pomocy tarki i miski z wodą. Obecnie możemy w bardzo łatwy sposób zebrać kurz i brud za pomocą odkurzacza. Natomiast ubrania możemy łatwo wyprać w pralce, następnie wysuszyć w suszarce i wyprasować za pomocą żelazka. Obecnie nawet okna możesz umyć za pomocą specjalnej myjki. Technologia ciągle się rozwija a firmy produkujące sprzęt AGD z roku na rok produkuje nowe urządzenia wyposażone w nowe technologię. Obecnie sterowanie urządzeniami w gospodarstwie domowym za pomocą telefonu lub tabletu już nikogo nie dziwi. Niektóre sprzęty są używane niemal codziennie, zatem usterki są nieuniknione. Kilkuletnie żelazko może potrzebować wymiany uszczelki lub zbiornika na wodę. Ważne jest aby dbać o jego konserwację, wtedy przedłużymy jego żywotność. Myjka do okien może wymagać wymiany akumulatora lub zakupu zasilacza. Jednym z najbardziej eksplatowanych urządzeń w gospodarstwie domowym jest odkurzacz. Na centralaczesci.pl możesz znaleźć wszystkie części do swojego odkurzacza każdej marki. U nas z łatwością znajdziesz nową ssawkę do odkurzacza. Jeżeli szukasz rury do odkurzacza lub worków koniecznie sprawdź nasz asortyment. Posiadamy w swojej ofercie filtry do odkurzacza każdej marki.

Części zamienne online do pralki i nie tylko!

Dokładnie rozumiemy jak uciążliwa może być usterka pralki, odkurzacza czy myjki do okien. Wiemy, że gdy pralka nie działa, a Ty masz 4-osobową rodzinę to chcesz jak najszybciej usunąć usterkę, jednocześnie nie przepłacając za naprawę. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór ssawek do prawie wszystkich marek odkurzaczy. Jeżeli potrzebujesz filtr, rurę lub poszukujesz worki do odkurzacza, zapoznaj się z naszym asortymentem. U nas znajdziesz akumulator do myjki okiennej oraz nową ładowarkę.

Potrzebujesz części do urządzenia gospodarstwa domowego? Napisz do nas!

Oczywiście pomożemy Ci znaleźć właściwą część zamienną lub akcesoria do Twojego urządzenia. Jeżeli masz z tym problem prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego, odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy gotowi do pomocy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej