Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Golarka damska części i akcesoria

Wszystko do golarki damskiej

Golarki do ciała oraz okolic bikini cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet. Urządzenia te są bardzo proste w użyciu oraz niezawodne w działaniu, z powodzeniem więc zastępują tradycyjną maszynkę do golenia. Golarka damska działa analogicznie do sposobu funkcjonowania golarek męskich jednak delikatnie się od nich różni. Pozwala ona na przycinanie zbędnego owłosienia z dowolnych partii ciała tuż przy samej skórze. Golarka przeznaczona dla pań jest zazwyczaj wyposażona w kilka rodzajów końcówek oraz nakładek. Można ją zatem używać bez obaw o podrażnienia wrażliwych partii ciała. Każda golarka damska powinna być wyposażona w specjalną nakładkę przeznaczoną do depilacji okolic bikini. Głowica golarki damskiej działa w oparciu o folię tnącą. Golarki z folią tnącą są wyposażone w foliowe głowice, które zawierają liczne otwory. Ostrza usytuowane zostały pod folią i odpowiadają za ścinanie włosów. Podczas golenia włosy dostają się do otworów w folii i następnie zostają przycięte. Najbardziej dokładne w strzyżeniu są golarki o podwódnej lub potrójnej głowicy. Jeżeli szukasz części do golarki damskiej, dobrze trafiłaś!

Jaki model golarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku golarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej