Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Golarka męska części i akcesoria

Części do golarki

Kiedyś brzytwa, nie tak dawno maszynka, a dziś w domach coraz częściej pojawia się golarka elektryczna. Wyróżniamy kilka typów golarek. Golarki z folią tnącą - golarki te wyposażone są w specjalną folię z otworami, do których dostają się włosy i zostają ścięte za pomocą znajdujących się pod folią ostrza. W zależności od ceny modelu i zaawansowania, otwory mogą być rozmieszczone pod różnym kątem, co zwiększa dokładność golenia. Producenci wprowadzili na rynek odmienne systemy: pojedyńczy, podwójny, potrójny. Różnią się one ilością użytych folii i ostrzy. Golarki głowicowe - wyposażone są w 2 lub 3 głowice, które dzięki ruchomym częściom dopasowywują się do kształtu twarzy. Natomiast każda z głowic zbudowana jest z osłonek i nożyków. Golarki tego typu różnią się ilością głowic i ilością ostrzy. Jeżeli szukasz części do golarki damskiej, dobrze trafiłeś! Najpopularniejsi z producentów golarek elektrycznych męskich to m.in. Braun, Philips , Panasonic, Zelmer, Eldom, Remington, Adler, Grundig.

Jaki model golarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku golarki. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że części nie będą pasować do Twojej szlifierki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej