Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Frezarka górnowrzecionowa części i akcesoria

Inne popularne urządzenia:

Do czego przyda się frezarka górnowrzecionowa?

Frezowanie jest czynnością polegającą na obrobieniu wszelkiego rodzaju powierzchni, kanałów, rowków, nadaniu im kształtów i uzębień. Wiele rzeczy dookoła nas, a głównie rzeczy drewniane zostały wykończone za pomocą frezarki. Frezarka górnowrzecionowa to narzędzie, które może zostać wykorzystane w Twoim domowym, amatorskim warsztacie. Dzięki niemu zastąpisz wiele narzędzi typu nóż lub dłuto, które wykorzystywałeś dotychczas do obróbki materiału. Ogromną zaletą tego typu frezarki jest powtarzalność pracy i wykonywanych wzorów, które niczym jak w produkcji maszynowej, wykonywane mogą być bez większego wysiłku. Opanowanie sztuki frezowania frezarką zdecydowanie wzbogaci zakres prac warsztatowych, jakie możesz wykonywać. Dodatkowo Frezarki górnowrzecionowe są dość lekkie i wygodne w pracy. Pamiętaj o pielęgnacji swojej frezarki, a w przypadku kiedy obróbka drewna nie będzie efektywna, a Twoje ozdoby, rowki i inne otwory nie będą precyzyjnie docięte, wymień części i dokonaj zakupu potrzebnych akcesoriów w naszym sklepie.

Jaki model frezarki górnowrzecionowej posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do frezarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Frezy do frezarki górnowrzecionowej

To właśnie końcówki nazywane frezami dadzą charakter i kształt Twojej pracy. Pamiętaj o dostosowaniu swojego urządzenia do wykonywanych czynności. Dobrze dobrane frezy dadzą Ci poczucie komfortu, a efekt Twoich starań będzie zadowalający. W sklepie Fiyo.pl znajdziesz wiele części zamiennych i akcesoriów do elektronarzędzi, a w tym także frezy do frezarek górnowrzecionowych. Wśród asortymentu znajdziesz między innymi frezy tarczowe, do krawędzi, trzpieniowe, proste czy prostokątne. Zamów online i miej gwarancję, że Twoje urządzenie będzie pracowało jak nowe.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej