Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Części do elektrycznej szczoteczki do zębów i akcesoria

Wybierz markę swojej szczoteczki

Elektryczna szczoteczka do zębów - dokładna troska o zęby Twoich bliskich

Wielokrotnie naukowo dowiedziono, że szczoteczka elektryczna czyści nasze zęby skuteczniej niż zwykła manualna. Dzięki temu jest bardzo ważnym elementem łazienki, nie tylko dla nas, ale też naszych bliskich. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaczynać i kończyć dzień ze świeżym i zdrowym oddechem.

Końcówki, napędy, rączki i ładowarki do elektrycznych szczoteczek

Mamy dla Ciebie podstawki ładujące do szczoteczki, całe uchwyty szczoteczki, pojemniki na końcówki, pokrowce na szczoteczki, moduły wyświetlacza i ogromny wybór końcówek do szczoteczki elektrycznej. Wszystkie produkty znajdziesz powyżej w konkretnych kategoriach.

Jaki model szczoteczki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku urządzenia. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej