Dostawa

Centralaczesci.pl dostawaNasze paczki są dostarczane przez firmy kurierskie DHL Express lub GLS. Wyboru kuriera można dokonać samodzielnie podczas składania zamówienia po uzupełnieniu adresu dostawy. Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymasz email z linkiem do śledzenia przesyłki, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić postęp dostawy. W zależności od wyboru kuriera możesz ją śledzić po kliknięciu w odpowiedni link: Śledzenie przesyłki DHL Express
Śledzenie przesyłki GLS

Koszt przesyłki jest stały niezależnie od wielkości zamówienia i dla dostawy GLS wynosi 29,99 zł, a DHL Express 31,49 zł. Nasze zamówienia są dokładnie pakowane i przy delikatniejszych produktach oznaczane specjalnymi naklejkami dla kuriera.

Dostarczamy szybko, bo wiemy jak jest to dla Ciebie ważne. Większość asortymentu, który zamówisz u nas do godziny 14:00 w dni robocze, jest wysyłana przez nas tego samego dnia. Orientacyjne czasy dostaw naszych produktów wymienione są na każdej stronie produktu.

Wyjątkiem są zamówienia opłacone tradycyjnym przelewem bankowym. Wówczas czas wysyłki wydłuża się o 1 do 3 dni roboczych związanych z oczekiwaniem na płatność. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz o tym powiadomiony e-mailem, a zamówienie będzie wysłane tego samego dnia.


Uprzejmie informujemy, że aktualnie odbiór osobisty nie jest możliwy. Niestety nie realizujemy też wysyłki za pobraniem. Wszystkie paczki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty w naszym systemie.

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej