Płatność

Płatność

Dla Twojej wygody oferujemy różnorodne sposoby płatności: Dotpay, karta płatnicza, PayPal i przelew bankowy. Nasze płatności przyjmuje i zabezpiecza globalna firma Adyen.

Dotpay to jeden z najpopularniejszych systemów szybkich płatności w Polsce, który umożliwia realizację płatności za pomocą przelewu online lub szybkiego transferu. Po zaznaczeniu tej opcji, od razu po złożeniu zamówienia, zostaniesz przekierowany na stronę Dotpay, gdzie będziesz mógł połączyć się ze swoim bankiem. Po dokonaniu wpłaty środki zostaną błyskawicznie zaksięgowanie, dostaniesz od nas również maila z potwierdzeniem. Szczegółowa lista możliwych płatności: Sposoby płatności Dotpay

Mastercard / Visa
Możesz również zapłacić w bezpieczny sposób kartami MasterCard lub VISA z wykorzystaniem bezpiecznego połączenia SSL szyfrującego przesyłane dane. Po zaznaczeniu tej opcji wyświetli się pole do podania danych karty. Po pomyślnej weryfikacji Twoja wpłata zostanie zaksięgowana błyskawicznie i bez żadnych dodatkowych opłat.


Paypal

Po zaznaczeniu tej opcji, od razu po pomyślnym zakończeniu zamówienia, zostaniesz przekierowany do systemu PayPal. Jeśli masz już tam konto to wystarczy, że się zalogujesz i potwierdzisz płatność. Jeśli jesteś nowym klientem w systemie PayPal, możesz dokonać wpłaty przez logowanie jako gość lub po utworzeniu nowego konta PayPal. Twoje zamówienie przekażemy do realizacji od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Zwykle nie trwa to więcej niż kilka minut.

Uprzejmie informujemy, że aktualnie nie realizujemy płatności za pobraniem.

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej