Dyson części zamienne

Wybierz swój model odkurzacza Dyson

Dyson czesci zamienne i akcesoria

Dyson: odkurzacze bezworkowe

Dyson jest brytyjskim producentem bezworkowych odkurzaczy. Firma została założona w 1993 roku przez Sir Jamesa Dysona. Odkurzacze Dyson odróżniają się od innych marek poprzez innowacyjną technologię cyklonów. W naszym asortymencie posiadamy części zamienne i akcesoria do wszystkich modeli bezworkowych odkurzaczy Dyson. Wystarczy, że wybierzesz powyżej model swojego sprzętu, a wyświetlimy Ci wszystkie posiadane przez nas elementy zamienne.

Wszystkie części i akcesoria Dyson

Dostarczamy wszystkie dostępne części do odkurzaczy Dyson. Powyżej znajdziesz usystematyzowane wszystkie modele odkurzaczy Dyson. Po kliknięciu w wybrany model wyświetlą się części pasujące do danego urządzenia. Zamawiając dowolną część z wyświetlonych wyników masz pewność, że kupujesz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu.

Historia firmy Dyson

W 1978 roku Sir James Dyson zirytował się malejącą wydajnością swojego odkurzacza. Zauważył, że całkowicie zapchany worek do odkurzacza powodował spadek siły ssania. To dało mu wiele do myślenia. Podczas wizyty w miejscowym tartaku James stwierdził, że pył, który powstał w czasie cięcia drewna został usunięty techniką cyklonów przemysłowych. Wtedy właśnie narodził się pomysł technologii cyklonowej. Pomiędzy 1979, a 1984 rokiem James Dyson opracował 5127 prototypów odkurzaczy. Gdy w 1991 roku Dyson zdobył pierwszą nagrodę na targach Internationale Design Fair rozpoczęła się błyskotliwa kariera firmy. Dziś odkurzacze Dyson są sprzedawane w 65 krajach na całym świecie.

Jaki numer Dysona posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj'

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej