Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Części do depilatora, nakładki i akcesoria

Wybierz markę depilatora

Lub wybierz kategorię

Wszystko do Twojego depilatora!

Depilator jest niewielkim urządzeniem, które pomaga w usunięciu zbędnych włosków wraz z cebulkami. Po depilacji skóra pozostaje gładka przez co najmniej 2-3 tygodnie, a włoski z każdą depilacją stają się słabsze. Depilatory mogą mieć od 18 do 40 par pęset - im więcej pęset urządzenie posiada, tym depilacja jest szybsza i dokładniejsza. Niektóre depilatory są wyposażone w wyprofilowaną i ruchomą głowicę, dzięki której depilacja jest dokładniejsza i łatwiejsza, ponieważ pozwala na depilację włosków wyrastających pod różymi kątami. Bardzo istotnym elementem w wyborze odpowiedniego depilatora jest regulacja prędkości. Dzięki niej możesz w łatwy sposób dopasować prędkość depilacji do rodzaju włosków i wrażliwości skóry na ból. Producenci w celu usprawnienia pracy depilatora, opracowali kilka typów głowicy, które różnią się między sobą budową. Wyróżniamy kilka rodzajów nakładek w zależności od ich przeznaczenia. Nakładka goląca - pozwala przygotować ciało do depilacji, goli włosy mające ponad 1,5 mm i nadaje się także do golenia miejsc wrażliwych, działa zatem bardzo podobnie jak golarka elektryczna. Nakładka łagodząca do depilacji miejsc wrażliwych - jeżeli depilacja sprawia ból, można zaopatrzyć się w specjalną, plastikową nakładkę, która zakrywa część pęset, co przyczynia się do zmniejszenia częstotliwości wyrywania włosków. Nasadka chłodząca - daje uczucie chłodu na depilowanej skórze co powoduje, że zabieg jest mniej bolesny. Nasadka do peelingu - skutecznie zapobiega wrastaniu włosków w skórę. Rolki masujące - podczas depilacji masuje równocześnie skórę co zmniejsza ból i poprawia komfort. Jeżeli szukasz części do depilatora, dobrze trafiłeś! W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment do depilatorów takich producentów jak Babyliss czy Rowenta.

Jaki depilator posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na depilatorze. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od nakładek po głowice do depilatora

Jeżeli szukasz części do depilatora, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej