Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Czajnik części

Wszystko do Twojego czajnika

Aby przygotować kawę lub herbatę potrzebujesz wrzątek. Jeżeli chcesz szybko podgrzać wodę, najlepiej zaopatrz się w czajnik elektryczny. Warto zastanowić się nad kupnem czajnika nie tylko funkcjonalnego, ale też dopasowanego do Twoich potrzeb i wnętrza kuchni. Czajniki elektryczne możemy podzielić według kilku kryteriów: pojemność, rodzaj grzałki, moc i materiał z jakiego jest zbudowany. Biorąc pod uwagę grzałkę wyróżniamy czajniki z grzałką spiralną lub płaską. Uwzględniając pojemność wyróżniamy czajniki małe, średnie oraz duże. Moc czajników pozwala na podział na niskowatowe, średniowatowe lub wysokowatowe. Biorąc pod uwagę materiał z jakiego został wykonany dzielimy czajniki na plastikowe, metalowe lub ceramiczne. Jeżeli szukasz części do czajnika, dobrze trafiłeś!

Jaki model czajnika posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej pod spodem czajnika. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od pokrywy po filtr do czajnika

Jeżeli szukasz części zamiennych do czajnika, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej