Kontakt

  • Kontakt e-mailowy

    Możesz w prosty sposób wysłać do nas e-mail za pomocą formularza kontaktowego na dole strony. Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe!

Najczęściej zadawane pytania

Z chęcią pomożemy Ci w znalezieniu potrzebnej części. Nie zapomnij, aby podać nam nazwę marki oraz numer typu Twojego urządzenia.

Zamówienia, które znajdują się bezpośrednio w naszym magazynie będą dostarczone szybciej. Otrzymasz również kod Track & Trace, który umożliwi Ci śledzenie swojej przesyłki. Niektóre produkty będą musiały zostać najpierw sprowadzone od naszych dostawców, dlatego też dostawa może potrwać kilka dni dłużej. Więcej informacji dotyczących czasu dostawy.

Jeśli przez pomyłkę wysłaliśmy Ci niedobre zamówienie możesz oczywiście bezpłatnie dokonać zwrotu. Zwrot będzie także bezpłatny jeżeli jesteś niezadowolony/a z zakupu i zwrócisz produkt w ciągu 30 dni. Pamiętaj, aby produkt znajdował się w oryginalnym pudełku. Więcej informacji dotyczących zwrotu znajduje się tutaj.

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zagwarantować Ci szybką wysyłkę. Z racji tej, że paczki są wysyłane bardzo szybko, anulowanie zamówienia jest nie zawsze możliwe. Przeważnie jednak chęć anulacji swojego zamówienia możesz nam przekazać za pomocą poniższego formularza.

Wszystkie zamówienia są pakowane i wysyłane przez nas bardzo ostrożnie i starannie, jednak od czasu do czasu może coś pójść nie tak! W takim wypadku naprawimy to tak szybko jak to możliwe. Więcej informacji dotyczących zwrotu znajduje się tutaj.

Potrzebujesz pomocy?

Wybierz główne zagadnienie dla swojego pytania. Dzięki temu będziemy Ci w stanie szybciej i dokładniej odpowiedzieć.


Informacje kontaktowe

* wymagane pola

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej