Ciesz się w pełni ze swoich #coffeemoment

Kobiety w Polsce często wybierają kawę z mlekiem, natomiast mężczyźni, mocniejsze espresso. Nie jest to jednak żadna reguła. Coraz więcej z nas po prostu docenia picie kawy, a czynność ta zyskuje na znaczeniu.

Polska odchodzi od bycia krajem herbacianym i staje się coraz większym konsumentem kawy. Ostatnie lata pokazują znaczący trend wzrostowy w ilości spożywanej kawy. Wzrost ten nie dotyczy tylko jednej grupy wiekowej. Coraz więcej kawy piją osoby we wszystkich przedziałach wiekowych. Co więcej? W opracowaniu Ministerstwa Skarbu Państwa możemy przeczytać, że wybieramy lepsze jakościowo rodzaje kaw.

Zaczynamy doceniać wartości jej picia i delektować się nią. Jesteśmy jednak wciąż bardzo daleko od kultury spożywania kawy jaką widzimy u Francuzów, Włochów, a nawet Niemców. Czy to dobrze, czy źle? Nie ma to większego znaczenia. Jeżeli lubisz kawę, to tylko miej pewność, że czerpiesz najwięcej ze swoich #coffeemoment.

You've got it | Fiyo

Fiyo wspiera Twój moment z kawą

Kawę w Polsce kojarzy się głównie z napojem, który ma nam przywrócić energię i zażegnać senność. Rzadziej napój ten jest utożsamiany z walorami smakowymi. Jako przyczynę takiego stanu rzeczy podaje się lata PRL-u, gdzie pracę rozpoczynało się o godzinie 6 rano i często zaczynało się ją właśnie od kubka mocnej kawy. Nasze przyzwyczajenia, a także częste przepracowanie, wcale nie zmieniły znacząco tego wizerunku.

Co się więc zmieniło? Rodzaje kawy jaką pijemy, sposób ich podania oraz miejsca, w jakich zazwyczaj po nią sięgamy. Coraz częściej korzystamy z ofert kawiarni, a także łączymy z kawą spotkania towarzyskie i biznesowe. Więcej osób korzysta także z bogatej oferty dostępnych ekspresów do kaw, które pozwalają zaoszczędzić czas, a także wydobyć z ziaren zupełnie inne walory smakowe i zapachowe w warunkach domowych. To właśnie z tego powodu w Fiyo jesteśmy zaangażowani w sprawy związane z kawą. Chcemy, abyś w domu i pracy cieszył/a się z pełni efektów i energii, jaką może przynieść "czarny trunek". Czy jest to macchiato, czy latte, a może zwykła czarna, musisz mieć pewność, że ekspres do kawy jest zadbany i działa na sto procent. W sklepie Fiyo robimy wszystko, aby Ci w tym pomóc. Naszym celem jest dbanie o Twoje urządzenia domowe, aby cieszyć się z nich każdego dnia. Poniżej zamieszczamy kilka refleksji, które możesz przyswoić podczas picia porannej kawy.ROZPOCZNIJ DZIEŃ OD KUBKA PORZĄDNEJ KAWY

Zapewnij właściwy smak kawy dzięki odpowiedniej filtracji.

Pierwsza kawa o poranku. Chcesz, aby jej smak i aromat zawsze pozostawał ten sam. Zwłaszcza w poniedziałkowy poranek.

Pamiętaj, że najlepiej zadbasz o swój ekspres z prawidłowymi środkami konserwującymi. Sprawdź nasze środki do konserwacji i dowiedz się więcej na naszym blogu Tutaj.
ZMIEŃ SWOJĄ CODZIENNĄ RUTYNĘ I SKUŚ SIĘ NA NOWE SMAKI

Wypróbuj wszystkie możliwości swojego ekspresu do kawy.

Czasami potrzebujesz zmiany. Spróbuj zatem czegoś nowego. Zamiast codziennego ciastka możemy zasugerować świetną słodką Latte. Potrzebujesz do niej jedynie właściwego dzbanka na mleko i sprawnie działającego uchwytu, do którego włożysz właściwą kapsułkę.

Sprawdź, jak możesz udoskonalić swój ekspres do kawy i stworzyć nowe możliwości:
ZREGENERUJ SIŁY PODCZAS DŁUGIEGO DNIA

Czasami części w ekspresie po prostu zużywają się. To proste. Wymień je!

Wyobraź sobie, że właśnie masz ten ciężki, długi dzień. Około 16.00 wiesz, że będziesz potrzebować mocnego zastrzyku energii. Najgorsza rzecz, jaka mogłaby się stać, to zepsuty ekspres do kawy w chwili, gdy najbardziej go potrzebujesz.

Awarii może ulec na przykład grzałka, odpowiedzialna za prawidłową temperaturę kawy, czy też moduł do zaparzania. Nie pozwól na to! Zadbaj o swoje urządzenie zawczasu:


Na Koniec

Naszą strategią jest pomoc w prawidłowej konserwacji i naprawach urządzeń domowych, które służą Ci każdego dnia. Wiemy, że po pracy chcesz spędzić czas ze swoją rodziną i bezstresowo odpocząć. Nie pozwól, aby zepsute urządzenie popsuło Twoje plany. Zadbaj o nie już teraz! Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej części? A może nie masz pewności, że znaleziony produkt będzie pasować do Twojego urządzenia? Pamiętaj, że zawsze służymy Ci pomocą i odpowiemy na Twoje pytania. W celu kontaktu z nami możesz użyć Facebook'a lub numeru telefonu podanego na naszej stronie.


Podziel się swoim #CoffeeMoment i wygraj mały upominek. W Fiyo chcemy połączyć miłośników kawy ze wszystkich stron świata. Więcej o tym przeczytasz na naszym blogu klikając TUTAJ.

Ciesz się każdym momentem picia kawy z Fiyo i miej pewność, że ekspres nie zawiedzie Cię o poranku!


#RozpocznijDzień poznaj #NoweSmaki i #ZregenerujSiły. My zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci to ułatwić.

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej