Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Bruzdownica części i akcesoria

Wybierz markę bruzdownicy

lub wybierz kategorię
Wszystkie marki (od a do z)

Bruzdownica do betonu i osadzania kabli

Elektronarzędzie, jakim jest bruzdownica to specjalne urządzenie, którego główną funkcją jest wykonywanie wgłębień (koryt) w celu usadowienia tam kabli i różnego rodzaju połączeń. Wgłębienia i nacięcia dzięki bruzdownicy można wykonać w praktycznie wszystkich materiałach budowlanych, nawet w betonie. Oczywiście, aby cieszyć się z pełnej sprawności swojego urządzenia i efektywności jego pracy należy o nie dbać. Odpowiedni dobór tarczy, a także właściwa konserwacja przedłuża żywotność urządzenia oraz zapewnią komfort użytkowania. W naszym sklepie pomożemy Ci zadbać o Twoją bruzdownicę. U nas znajdziesz wiele części zamiennych do elektronarzędzi, a w tym także do bruzdownic.

Jaką bruzdownicę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do bruzdownicy. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej