Coffeemoment - kawa z przyjaciółmi

To już ostatni wpis na temat kawy i naszych coffeemoment. Jak często zdarza Ci się sytuacja, że musisz przygotować kawę dla większej ilości osób? Czy nie byłoby idealnie poczęstować ich smaczną i gorącą kawą w tym samym momencie bez zbędnego stresu i pośpiechu. W tym wpisie postaramy się pokazać Ci sprawdzone rozwiązania i zaoferować produkty, które pomogą przygotować kawę dla większej grupy odwiedzających Cię osób.

Pamiętaj, że kawa to nie tylko miły poczęstunek, ale także napój wprawiający w lepszy nastrój, pobudzenie, a przy okazji wprowadzający przyjemniejszą atmosferę we wspólnym gronie przyjaciół.

Twój moment z kawą

Spotkanie z przyjaciółmi i ekspres do kawy?

Już na wstępie mam dylemat. Wpada do mnie grupa przyjaciół, którzy kochają kawę tak jak ja. Wiem, że mój ekspres jest świetnym rozwiązaniem do przyrządzenia świeżej kawy. Kawa z mojego ekspresu będzie zdecydowanie lepsza, niż gdybym miała ją parzyć lub... sama nie wiem co. O ekspres regularnie dbam, czyszczę, odkamieniam i wszystkie części działają jak z nut. To przecież idealna okazja, żeby podać znajomym najlepszą kawę jaką mogę zrobić. Tyle że jeżeli chcę przygotować tę kawę dla ponad 5 osób w tym samym momencie, jest to spore wyzwanie.

Nie chcę spędzać godziny w kuchni na przygotowanie kaw. W dodatku po części będą one zimne, jeżeli chcę podać je w jednym momencie. Muszę zadbać, aby każdy spróbował aksamitnej mlecznej pianki i poczuł aromat najlepszej jakości ziaren.

Goście się niecierpliwią, a ja próbuję jak najszybciej opróżniać filtr (uchwyt) na saszetki oraz przygotować piankę za pomocą mojej dyszy manualnej. Nigdy więcej! Już tego błędu nie popełnię. Tym razem przygotuje się na przyjęcie gości, a akcesoria przydadzą się w przyszłości na wiele okazji.

Jak przygotować się na zrobienie kawy dla większej ilości osób?

Żeby uniknąć niepotrzebnej frustracji na przyszłość, zaopatrzyłam się w sklepie w te produkty:

NA KONIEC

Zdaję sobie sprawę, że tego rodzaju okazje mogą zdarzać się rzadko, jednak wiem, jak wygodnie jest posiadać te części w odpowiednim momencie. Dodatkowo możesz mieć pewność, że będą one pomocne na długo, a wszyscy goście chętnie do Ciebie wrócą z kolejną wizytą. Zaoszczędziłam czas, problemy, a dodatkowo mogę teraz więcej chwil spędzić ze znajomymi w pokoju gościnnym, zamiast w kuchni.

To tylko jedno z wielu doświadczeń z jakimi spotkaliśmy się w rozmowach z naszymi klientami. Znajdź przydatne akcesoria w sklepie Fiyo.pl. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Ci wykorzystać swoje urządzenia w maksymalnie efektywny sposób. Sprawdź także nasze inne wpisy i porady na temat kawy.


Ciesz się każdym momentem picia kawy z Fiyo. Nie wiesz jaki jest model Twojego urządzenia? A może zastanawiasz się, który produkt będzie odpowiedni dla Ciebie? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z Twoim urządzeniem. Możesz skontaktować się z nami na Facebook'u. Możesz także się do nas dodzwonić lub wysłać maila, a informacje o kontakcie znajdziesz Tutaj.


ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS

Posiadamy ponad 10.000.000 produktów.
Oferujemy bezpieczne formy płatności.

Złóż zapytanie o produkt. Na bieżąco sprawdzamy naszych dostawców
i odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

#

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej