Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Blender części

Wszystko do Twojego blendera

Urządzenie najczęściej używane do przyrządzania koktajli owocowych, warzywnych i alkoholowych. Jeżeli urządzenie jest dobrej jakości jego żywotność jest bardzo długa. Czasami jednak nawet najlepszy sprzęt może odmówić posłuszeństwa. Na Fiyo.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do twojego blendera. W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment do blenderów wszystkich producentów jak na przykład Krups, Moulinex, Seb oraz Tefal. Sprzedajemy m.in. misy, noże, pokrywy, uszczelki.

Jaki blender posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku blendera. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od noży po uszczelki

Jeżeli szukasz części zamiennych do blendera, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz każdą część do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej