Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Beko części

BEKO czesci i akcesoria

Beko – marka znana na całym świecie

Beko jest marką sprzętu gospodarstwa domowego obecną w ponad 100 krajach całego świata. Beko jest drugą największą marką AGD w Europie, oferującą pełną gamę sprzętów wolnostojących oraz sprzętu do zabudowy. Produkty marki Beko są łatwe w użyciu, praktyczne i trwałe. Misją marki Beko jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań, tak aby sprzęt stanowił wyjątkową wartość i stał się nieodłączną częścią dnia codziennego. Marka postrzegana jest jako synonim energooszczędności, funkcjonalności i nowoczesnych technologii w przystępnej cenie.

Ratunku! Mój sprzęt marki Beko nie działa!

Twoja lodówka, pralka, czy też zmywarka przestała działać? Posiadamy części do lodówek Beko takie jak panel do szuflady zamrażarki czy termostat. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów już dziś!

Jaki sprzęt Beko posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej