Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Bauknecht części

Bauknecht czesci zamienne i akcesoria

Bauknecht – niemiecka marka

Bauknecht to niemiecka marka stworzona w 1919 roku przez Gottloba Bauknechta. Na początku był to zwykły warsztat elektroniczny, jednak w miarę rozwoju firmy i nadejścia czasów powojennych, firma zrobiła wielki krok ku produkcji urządzeń domowych zasilanych elektrycznie. W 1948 roku powstała ich pierwsza lodówka "Allfix". Po 10 latach wyprodukowano pierwszą pralkę Bauknecht, a w 1964 na rynku pojawiła się pierwsza zmywarka Bauknacht. Do dzisiaj firma zajmuje wysoką pozycję w kategorii urządzeń AGD, a my jako Partner marki Bauknecht możemy zaproponować Ci części zamienne prosto od producenta.

Bauknecht części zamienne

Potrzebujesz części do urządzeń Bauknecht? Twoja suszarka Bauknecht wymaga wymiany jakiejś części? Oferujemy setki części zamiennych! U nas znajdziesz również części do pralek i zmywarek marki Bauknecht.

Jaki sprzęt Bauknecht posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia Bauknecht potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej