Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Babyliss części

Wybierz swoje urządzenie Babyliss

Babyliss części

Inspiracją do stworzenia marki Babyliss stała się w latach 60-tych Brigitte Bardot. Końcówka „Liss” pochodzi od francuskiego przymiotnika „lisse” i oznacza gładkość oraz prostotę. Wszystko rozpoczęło się w Paryżu gdzie M. Lelievre w swoim salonie stworzył pierwszą elektryczną lokówkę na punkcie której oszalał cały Paryż. Później jego wspólnik i przyjaciel N. Feldblum wprowadził ten produkt na wszystkie paryskie pokazy mody – Givenchy, Chanel oraz Diora – a później lokówka trafiła do regularnej sprzedaży. Marka w latach 90. jako jedna z pierwszych postanowiła zająć się produkcją urządzeń dla mężczyzn takich jak strzyżarki oraz trymery.

Jaki sprzęt Babyliss posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia Babyliss potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej