Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Atag części

ATAG części zamienne i akcesoria

ATAG – holenderska marka

ATAG to holenderska marka stworzona w 1948 roku przez Anthonego Tijdinka i Anthonego van Goora jako odpowiedź na powojenne zapotrzebowanie na proste urządzenia do gotowania. Nazwa ATAG wzięła się od inicjałów jej twórców (A.T. i A.G.). Firma zaczęła swoją działaność od produkcji pieców i kuchenek gazowych. Już po pięciu latach ilość wyprodukowanych urządzeń przekroczyła 50,000 sztuk! Do dzisiaj firma zajmuje wysoką pozycję w kategorii urządzeń kuchennych, a my jako Partner marki ATAG możemy zaproponować Państwu części zamienne prosto od producenta.

ATAG części zamienne

Potrzebujesz części do urządzeń ATAG? Twoja kuchenka przestała działać lub chcesz wymienić uszkodzoną szufladę w lodówce? Oferujemy setki części zamiennych! U nas znajdziesz również części do mikrofalówek, kuchenek i piekarników marki ATAG.

Jaki sprzęt ATAG posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej