Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Ariston części

Ariston czesci i akcesoria

Marka Ariston

Ariston należy obecnie do koncernu Indesit Company. Początki marki sięgają 1930 roku kiedy Aristide Merloni założył firmę o nazwie Industrie Merloni. Przedsiębiorstwo w 1985 roku przejęło swojego największego konkurenta markę Indesit. W roku 2007 znaki firmowe Hotpoint oraz Ariston zostały połączone w Hotpoint-Ariston.

Ariston części zamienne

Twoja pralka Ariston przestała działać? Zmywarka niedokładnie myje naczynia lub lodówka słabo chłodzi? U nas kupisz części do Ariston i przywrócisz nowe życie swoim urządzeniom AGD w domu! Mamy też części do mikrofalówki, kuchenki, odkurzacza, okapu kuchennego lub suszarki do ubrań marki Ariston! Kliknij w kategorię Twojego urządzenia domowego i zobacz sam!

Jaki sprzęt Ariston posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia Ariston potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej