Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Ardo części

Wybierz swoje urządzenie Ardo

ARDO czesci zamienne i akcesoria

ARDO - marka ze słonecznych Włoch

ARDO jest włoskim producentem sprzętu AGD. Firma powstała w 1968 roku, a jej nazwa pochodzi od skrótu ‘Arredamento Domestico’ czyli Wyposażenie Domu. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją pralek, zamrażarek, lodówek, kuchenek mikrofalowych, piekarników, płyt grzewczych, zmywarek oraz okapów. Motto przedsiębiorstwa brzmi „Made for you” – „Zrobiony dla Ciebie” – te słowa zostały wypowiedziane przez Antonio Merloniego ponad 40 lat temu. W Polsce marka ARDO występuje od 1992 roku, a jej produkty cechuje trwałość, praktyczność oraz umiejętne wykorzystanie przestrzeni. ARDO jest firmą innowacyjną dla której priorytetem jest najwyższa jakość urządzeń. Jednym z najważniejszych celów podczas tworzenia produktów jest zmiejszenie negatywnego wpływu urządzeń na środowisko naturalne. Domeną produktów ARDO jest wysoka energooszczędność, oraz w przypadku pralek i zmywarek bardzo niski pobór wody.

Twój sprzęt ARDO jest zepsuty?

Posiadasz lodówkę marki ARDO i poszukujesz czesci takich jak termostat lub klamka do drzwi? Może szukasz czesci do piekarnika ARDO? U nas znajdziesz takie czesci jak zawias do drzwi lub grzałkę do swojego piekarnika. Na fiyo.pl posiadamy szeroki wybór czesci do pralek ARDO. Chcesz zakupić wąż do pralki lub poszukujesz paska napędowego? Posiadamy także wieszak bębna, łożyska, pompy do pralki marki ARDO.

Jaki sprzęt ARDO posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej czesci potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej