Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Amica części

Wybierz swoje urządzenie Amica

Amica czesci zamienne i akcesoria

Amica – polska marka AGD

Amica jest największym polskim producentem sprzętu AGD. Przedsiębiorstwo powstało w 1945 roku, a obecnie Amica jest najbardziej rozpoznawalną marką AGD wśród Polaków, produkty z jej logiem sprzedają się najczesciej i stoją w ponad połowie polskich domów. Amica cieszy się również zaufaniem wśród konsumentów zagranicznych.

Mój sprzęt Amica się zepsuł!

Sprzęt gospodarstwa domowego służy nam każdego dnia. Po kilku latach użytkowania Twoja kuchenka lub lodówka Amica może potrzebować wymiany któregoś z elementów, aby móc ponownie sprawnie funkcjonować. Na szczescie fiyo.pl jako sprawdzony i kompleksowy dostawca czesci zamiennych do sprzętu AGD w Polsce, jest w stanie zaoferować prawie każdą część do urządzeń Amica.

Dlaczego sprzęt Amica?

Marka Amica posiada w swojej ofercie zarówno kuchenki, pralki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, okapy. Amica oferuje także urządzenia małego AGD: blendery, roboty, odkurzacze, żelazka. Sprzęty marki Amica cechuje stosowanie innowacyjnych technologii z myślą o rosnących wymaganiach użytkowników. Nowoczesny i elegancki design nadaje niepowtarzalny styl wnętrzu każdej kuchni. Sprzęty Amica to także komfort i wygoda użytkowania.

Potrzebuję części do sprzętu Amica.

W naszej ofercie znajdziesz czesci do kuchenek, piekarnika oraz lodówki Amica. Jeżeli posiadasz urządzenie marki Amica i potrzebujesz czesci zamiennych takich jak termostat czy grzałka sprawdź naszą ofertę!

Jaki sprzęt Amica posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej czesci potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej