Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Aeg electrolux części

AEG Electrolux części zamienne

Części zamienne i akcesoria AEG Electrolux

AEG jest jedną z najbardziej znanych marek wśród lodówek. Trzeba jednak zauważyć, że właścicielem tej marki, jest równie znana firma: Electrolux, która przejęła ją w 1996 r. AEG początkowo była firmą produkującą sprzęt elektryczny i miała ogromne zyski z kontraktów z siecią transportu kolejowego na terenie Niemiec. W czasie wojny firma dostarczyła serię maszyn i części wojennych. Po zakończeniu wojny AEG utraciło wiele kontraktów, co wiązało się ze stratami i utraceniem pozycji na rynku. Dzięki przebranżowieniu oraz połączeniu z Electrolux, firma zaczęła produkować sprzęt AGD, a w tym lodówki, które do dzisiaj możemy znaleźć w sklepach na całym świecie. W Fiyo posiadamy wiele części zamiennych i akcesoriów do tych urządzeń. Jeżeli potrzebujesz pomocy w naprawie swojego urządzenia, u nas znajdziesz odpowiednią część zamienną.

Electrolux - Szwedzka jakość

Electrolux to jedna najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie urządzeń gospodarstwa domowego. Szwedzki producent jest w ostatnich latach drugim sprzedawcą sprzętu AGD na świecie i wygląda na to, że jego pozycja nie jest zagrożona. Od ponad wieku firma projektuje coraz więcej innowacyjnych urządzeń poprawiających jakość życia w wielu domach. Firma utożsamia także skandynawskie nastawienie na energię odnawialną, starając się pozytywnie wpływać na środowisko podczas produkcji i designu swoich urządzeń. To nie wszystko, Electrolux to także inne znane nam marki takie jak:

  • AEG

  • Zanussi

  • Westinghouse

Zamów online szybko i bezpiecznie

Fiyo jest tutaj dla Ciebie. Sprzedajemy części zamienne, akcesoria i środki czyszczące do wszystkich Twoich urządzeń w domu i ogrodzie od 1978 roku. Na początku działalności prowadziliśmy sklep w małym miasteczku i każdego dnia pomagaliśmy naszym klientom znaleźć właściwy produkt. W zasadzie do dzisiaj robimy dokładnie to samo. W 2017 roku zmieniona została nazwa naszego sklepu na Fiyo. Naszą misją jest pomoc w wyborze właściwego produktu oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.
Jak? To proste! Dzięki właściwej i regularnej konserwacji, naprawom i wymianom części w swoim urządzeniu, pomagasz przedłużyć jego żywotność i funkcjonalność. Dodatkowo oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze na zakup nowego urządzenia. W Fiyo wierzymy, że każdy może to zrobić, nawet jeżeli nie zna urządzenia od technicznej strony. Razem z nami przywrócisz pełną efektywność działania swojego sprzętu. Masz to z Fiyo!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej