Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Aeg części

AEG części i akcesoria

AEG czesci zamienne i akcesoria

AEG – niemiecka marka

AEG jest niemieckim koncernem elektrotechnicznym z siedzibą w Berlinie. Firma oficjalnie występuje pod nazwą AEG od 1887 roku. Znakiem rozpoznawczym AEG i jej produktów stała się filozofia projektowania, którą wprowadził Profesor Peter Behrens. Pierwotnie wrażenia wizualne i walory estetyczne były uważane za nieistotne elementy w produkcji przemysłowej. Jednak w 1907 roku firma AEG przyjęła na stanowisko konsultanta artystycznego niemieckiego architekta-wizjonera. Zaproponowano mu objęcie w firmie AEG pierwszego na świecie stanowiska projektanta przemysłowego. W 1953 roku utworzono we Frankfurcie pierwsze międzynarodowe biuro projektowe firmy AEG. Gruntowne zmiany jakie zostały przeprowadzone przez profesora Behrensa opierają się na założeniu projektowania urządzeń domowych, z myślą zarówno o ich estetyce, jak i przeznaczeniu. W 1958 roku firma AEG wprowadziła na rynek pierwszą w pełni automatyczną pralkę – model LAVAMAT. Natomiast w 1976 roku został wyprodukowany pierwszy w pełni elektronicznie sterowany piekarnik.

AEG części i akcesoria

Potrzebujesz czesci do lodówki AEG? Twoja lodówka przestała działać lub chcesz wymienić uszkodzoną szufladę? Oferujemy setki części zamiennych! U nas znajdziesz również części do pralek, kuchenek i zmywarek marki AEG.

Jaki sprzęt AEG posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia AEG potrzebny będzie numer modelu urządzenia.

W celu zamówienia odpowiedniej czesci potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy w naszym poradniku. Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że części nie będą pasować do Twojej szlifierki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej