Frytkownica beztłuszczowa Actifry części i akcesoria

Tefal Actifry czesci

Urządzenie Actifry

Actifry jest frytkownicą marki Tefal, wyposażoną w technologię ActiFry, która pozwala na usmażenie aż do 1,2 kg frytek przy użyciu 1 łyżki oleju. Przy pomocy ActiFry możesz usmażyć także inne produkty, takie jak mięso czy ryby. Urządzenie ActiFry cechuje nowoczesne wzornictwo, a technologia ActiFry zapewnia równomierne smażenie produktów. ActiFry zawiera ceramiczną powłokę zapobiegającą przywieraniu. Dodatkowo istnieje możliwość mycia pokrywy, misy oraz mieszadła w zmywarce. Wygodna obsługa urządzenia zapewnia komfort użytkowania.

Actifry części

Poszukujesz misy lub koszyka do swojej frytkownicy? Może chcesz zakupić mieszadło do Actifry? U nas znajdziesz wszystkie części do frytkownicy! Posiadamy filtry, uchwyty, a nawet silnik do Twojego urządzenia ActiFry.

Jaki sprzęt ActiFry posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do urządzenia ActiFry potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce i składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej